Aplikace Slovohrátky jako skvělá školní pomůcka

Jedná se o soubor 13 logopedických cvičení navržených paní Mgr. Helenou Kolbábkovou, logopedkou ve Speciálně pedagogickém centru při MŠ a ZŠ logopedické v Brně a členkou Asociace logopedů ve školství, o.s., zaměřených na nácvik správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností. Konkrétně o procvičování jednotlivých hlásek, začleněných do jednoduchého příběhu s obrázky, krátkými příběhy, básničkami, hádankami a dechovými cvičeními. Příběh obsahuje výlučně ručně malovanou grafiku, přizpůsobenou dětskému vnímání.

iPad s aplikací Slovohrátky

Jak s aplikací pracovat

Každý ze 13ti sešitů se věnuje jedné hlásce nebo skupině hlásek, konkrétně: ĎŤŇ, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, TRDR, R samohlásky, R celé, Ř, CxČ.
Každý sešit obsahuje v základu 6 cvičení, čtený příběh, dechová cvičení, artikulační cvičení, nápodoba zvuku, obrázková slova k procvičování, pexeso.
Sešit má povinné části, které je nutné alespoň jednou projít v daném pořadí. Po ukončení jednoho cvičení se odemkne cvičení následující.

Mgr. Helena Kolbábková

slovo autorky konceptu aplikace Slovohrátky

Kumunikace je v současné době velmi aktuální téma a rodiče a posléze i pedagogové se stále více snaží od nejranějšího věku rozvíjet řeč našich nejmenších. Zejména nesprávná výslovnost hlásek bývá jedním z nejčastějších důvodů pro odklad školní docházky.

Aplikaci poskytla záštitu Asociace logopedů ve školství ČR (ALŠ), a její předseda, Mgr. Alexander Bednář. Aplikace je první a zatím jedinou oficiální odbornou logopedickou mobilní aplikací v České republice, doporučovanou rodičům a pedagogům jak samotnou ALŠ, tak jejími členy.

Do Slovohrátek se již zapojili

Zapojte se také do projektu Slovohrátky

Zapojit se můžete zakoupením licence pro aplikaci Slovohrátky jako samostatnou licenci v případě, že vlastníte tablet se systémem Android nebo Apple IOS, nebo jakou součást balíčku licence včetně tabletu se systémem Android.

Samostatná licence aplikace Slovohrátky na 1 ROK

2.990

cena v Kč včetně DPH
Zakoupením samostatné licence pro váš tablet se systémem Android a nebo Apple IOS získáváte:

licence platná po dobu 12 měsíců*
všech 13 písmen aplikace

* pro pokračování v používání všech funkcí aplikace je potřeba licenci obnovit po uplynutí lhůty 12 měsíců od jejího zakoupení, cena licence pro obnovení je 2.542 Kč včetně DPH

Samostatná licence aplikace Slovohrátky na 3 ROKY

7.620

cena v Kč včetně DPH
Zakoupením samostatné licence pro váš tablet se systémem Android a nebo Apple IOS získáváte:

licence platná po dobu 36 měsíců*
všech 13 písmen aplikace

* pro pokračování v používání všech funkcí aplikace je potřeba licenci obnovit po uplynutí lhůty 36 měsíců od jejího zakoupení, cena licence pro obnovení je 6.950 Kč včetně DPH

Licence Slovohrátky včetně tabletu se systémem Android na 1 ROK

8.900

cena v Kč včetně DPH
Zakoupením licence a tabletu se systémem Android získáváte:

licence platná po dobu 12 měsíců*
všech 13 písmen aplikace
tablet se systémem Android**

* pro pokračování v používání všech funkcí aplikace je potřeba licenci obnovit po uplynutí lhůty 12 měsíců od jejího zakoupení, cena licence pro obnovení je 2.542 Kč včetně DPH ** model a značka dodávaného tabletu závisí na aktuálních možnostech

Licence Slovohrátky včetně tabletu se systémem Android na 3 ROKY

13.620

cena v Kč včetně DPH
Zakoupením licence a tabletu se systémem Android získáváte:

licence platná po dobu 36 měsíců*
všech 13 písmen aplikace
tablet se systémem Android**

* pro pokračování v používání všech funkcí aplikace je potřeba licenci obnovit po uplynutí lhůty 36 měsíců od jejího zakoupení, cena licence pro obnovení je 2.542 Kč včetně DPH za licenci na jeden rok, nebo licence na 3 roky za 6.950 Kč včetně DPH ** model a značka dodávaného tabletu závisí na aktuálních možnostech

Stažení základní aplikace

Pokud jste si zakoupili licenci aplikace Slovohrátky a vlastníte tablet se systémem Android nebo Apple IOS, stáhněte si základní aplikaci z Google nebo Apple storu, po instalaci aplikace zadejte do příslušného pole kód, který jste od nás dostali a tím se ve vaśí aplikaci zpřístupní celý obsah.
Minimální doporučená konfigurace pro váš tablet je Android ve verzi 4.0 a vyšší s rozlišením displeje minimálně 1280x800px. U tabletů Apple doporučujeme minimálně iPad 3 nebo iPad Mini 2. Aplikace Slovohrátky zatím není určena pro mobilní telefony.
logo Android
logo iOS

POŘIĎTE SI SLOVOHRÁTKY DO ŠKOLY!

Je to jednoduché! Kontaktujte nás pomocí formuláře a my se vám obratem ozveme!

Objednávka licence

Pokud si chcete objednat licenci, napište nám o jaký typ a jaký počet máte zájem a my vás budeme obratem kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí stejného formuláře.