Slovohrátky – interaktivní logopedická pomůcka

Jedná se o soubor 13 logopedických cvičení zaměřených na nácvik správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností. Konkrétně o procvičování jednotlivých hlásek, začleněných do jednoduchého příběhu s obrázky, krátkými příběhy, básničkami, hádankami a dechovými cvičeními. Příběh obsahuje výlučně ručně malovanou grafiku, přizpůsobenou dětskému vnímání.

iPad s aplikací Slovohrátky

Jak s aplikací pracovat

Každý ze 13ti sešitů se věnuje jedné hlásce nebo skupině hlásek, konkrétně: ĎŤŇ, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, TRDR, R samohlásky, R celé, Ř, CxČ.
Každý sešit obsahuje v základu 6 cvičení, čtený příběh, dechová cvičení, artikulační cvičení, nápodoba zvuku, obrázková slova k procvičování, pexeso.
Sešit má povinné části, které je nutné alespoň jednou projít v daném pořadí. Po ukončení jednoho cvičení se odemkne cvičení následující.

Autorka konceptu Slovohrátek

Mgr. Helena Kolbábková

logopedka ve Speciálně pedagogickém centru při MŠ a ZŠ logopedické v Brně a členka Asociace logopedů ve školství, o.s. 

Aplikaci poskytla záštitu Asociace logopedů ve školství ČR (ALŠ), a její předseda, Mgr. Alexander Bednář. Aplikace je první a zatím jedinou oficiální odbornou logopedickou mobilní aplikací v České republice, doporučovanou rodičům a logopedům jak samotnou ALŠ, tak jejími členy.

Staňte se partnerem Slovohrátek

Nabízíme vám možnost podílet se na šíření osvědčeného logopedického cvičení z dílny logopedky, přetvořeného do interaktivní logopedické aplikace! Staňte se naším obchodním partnerem, doporučujte a prodávejte slovohrátky vašim klientům jako nástroj pro procvičování správné výslovnosti pro děti a vydělávejte na každém prodaném písmenu.

Na výběr máte jednu ze dvou následujících možností.

Prodej samotné licence

Prodej samostatné licence na libovolný počet písmen pro tablet klienta*

Prodejte licenci na libovolný počet písmen. Za každé prodané písmeno od nás získáte 40 Kč.

Celkově si tak můžete vydělat až 520 Kč.

*Minimální doporučená konfigurace pro tablet je Android ve verzi 4.0 a vyšší s rozlišením displeje minimálně 1280x800px. U tabletů Apple doporučujeme minimálně iPad 3 nebo iPad Mini 2. Aplikace Slovohrátky zatím není určena pro mobilní telefony.

Prodej licence s tabletem

Prodej licence na libovolný počet písmen spolu s tabletem Galaxy Tab E (9.6)**

Za každé prodané písmeno od nás získáte 40 Kč. A k tomu bonus 500 Kč za prodej tabletu.

Celkově si tak můžete vydělat až 1.020 Kč.

** Model tabletu se může lišit v závislosti na možnostech dodavatele

Co pro to musíte udělat

1

Kontaktujte nás pomocí formuláře na této stránce. My se vám obratem ozveme a zaregistrujeme vás jako partnera.

2

Na základě vašich požadavků vám zašleme vygenerované licenční klíče na jednotlivá písmena, skupiny písmen, nebo na všechen obsah..

3

Licence prodáte klientům za doporučenou částku, pokud licence není aktivována do stanoveného data, její platnost zaniká.

4

Na konci měsíce vám pošleme výpis všech vámi objednaných a aktivovaných licencí a spolu s ním fakturu na celkovou měsíční částku.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o zapojení se do prodeje Slovohrátek, chcete si objednat licence, nebo tablet i s licencí, napište nám o jaký počet máte zájem a my vás budeme obratem kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí stejného formuláře.

  STAŇTE SE PARTNEREM SLOVOHRÁTEK!

  Je to jednoduché! Kontaktujte nás pomocí formuláře a my se vám obratem ozveme!

  Stažení základní aplikace

  Pokud jste klientovi doporučili zakoupení licence Slovohrátky zde najdete link pro stažení zakladní aplikace z Google nebo Apple storu, po instalaci aplikace zadejte do příslušného pole kód, který jste od nás dostali a tím se ve vaší aplikaci zpřístupní zakoupený obsah.
  logo Android
  logo iOS